Revitalash

Przełom w dziedzinie kosmetologii - Odżywka RevitaLash®Advanced sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i  piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych aż 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash. RevitaLash®Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o  łatwej aplikacji. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach stosowania.

Efekty i bezpieczeństwo produktów Revitalash zostało udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.

RevitaLash®Advanced

Najbardziej skuteczna i bezpieczna na świecie odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi. RevitaLash®Advanced została wzbogacona o jeszcze bardziej aktywne molekuły i nanopeptydy. Efekt działania widać już po 3 tygodniach zastosowania, co potwierdzają badania kliniczne pięciu niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. RevitaLash ® Advanced jest testowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Bardziej gęsta formuła powoduje, że produkt można bezpiecznie aplikować tuż u nasady rzęs, nie sączy się na powierzchnię oka. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka. Odżywka sprawia, że rzęsy staja się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze.

Revitabrow

Odżywka spektakularnie poprawia wygląd brwi, sprawiając, że stają się ciemniejsze, grubsze i pełniejsze. Revitabrow pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia, a także polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi.

Hair by Revitalash

Hair by RevitaLash to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia włosy, sprawiając, że stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów