Peeling kawitacyjny z sonoforezą

Przeznaczony do cery: dla każdego rodzaju skóry, głównie mieszana, tłusta, dojrzała, szara i zmęczona, z pękającymi naczynkami.

Działanie zabiegu

Peeling kawitacyjny jest to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Pozwala ona nie tylko na dokładne usunięcie nadmiaru serum z porów i mieszków włosowych, ale również na pozbycie się zaskórników. Oczyszczanie i złuszczanie naskórka następuje za pomocą zjawiska kawitacji , które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi.

Sonoforeza w kosmetyce zwana jest masażem ultradźwiękowym. Jest wykorzystywana w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów np.: odżywczych, przeciwzmarszczkowych, nawilżających i innych. Wykonywanie zabiegów sonoforezy ma pozytywny wpływ na skórę, skutecznie zwalczając przedwczesne efekty starzenia się. Podczas wykonywania zabiegu wytwarzane jest ciepło, które przenika w tkanki. Głęboki mikromasaż poprawia krążenie krwi i limfy, a wprowadzone substancję poprawia kondycje skóry, uszczelniają naczynia krwionośne i dotleniają skórę.

Zaleca się wykonanie serii około 8 – 10 zabiegów, najlepiej raz w tygodniu.

Przebieg zabiegu

Demakijaż, peeling kawitacyjny, sonoforeza na koncentracie aktywnym lub ampułce, masaż twarzy na kremie kawiorowym, a na zakończenie krem (produkty indywidualnie dobierane w zależności od rodzaju skóry i potrzeby).