Mikrodermabrazja diamentowa

Przeznaczony do cery: z bliznami trądzikowymi, trądzik pospolity, skóra z zaskórnikami i prosakami, z widocznymi rozszerzonymi porami, skóra sucha i szorstka, wiotka.

Działanie zabiegu

Jest to zabieg podczas którego za pomocą ścierających diamentowych końcówek oraz pompy ssącej złuszczamy powierzchowne warstwy naskórka. Mikrodermabrazja jest zabiegiem skutecznym w zakresie zmniejszania drobnych zmarszczek, tzw. „kurzych łapek”, przebarwień, blizn trądzikowych. Stymuluje budowę komórek skóry i kolagenu. Jest to bardzo popularny i nieinwazyjny zabieg kosmetyczny. Podobnie jak w przypadku innych technik odmładzających, w celu ograniczenia lub usunięcia drobnych zmarszczek czy przebarwień konieczne może być przeprowadzenie zabiegów tzw. „przypominających”, powtarzamy zabieg więc co około 5 miesięcy.

Zaleca się wykonanie serii około 5 – 10 zabiegów, w odstępie 2 – 3 tygodni.

Przebieg zabiegu

Demakijaż, mikrodermabrazja diamentowa, sonoforeza na koncentracie aktywnym lub ampułce, masaż twarzy na kremie kawiorowym, a na zakończenie krem (produkty indywidualnie dobierane w zależności od rodzaju skóry i potrzeby).