Mikrodermabrazja z ultradźwiękami

Mikrodermabrazja z ultradźwiękami Firmy Skin Jet

Mikrodermabrazja to po prostu …

złuszczanie skóry mikrokryształami korundu. W naszym gabinecie wykonujemy ten zabieg za pomocą urządzenia niemieckiej firmy Skin Jet, która jest numerem jeden w Europie. Mikrodermabrazja sama w sobie to w zasadzie przygotowanie do zabiegu, to złuszczanie mniej lub bardziej powierzchowne, w zależności od potrzeby, po którym wprowadzane są do skóry aktywne składniki za pomocą różnych skomplikowanych technik, np.: ultradźwięki, mezoterapia igłowa, kwasy, fale radiowe, criolift.

Firma Skin Jet proponuje wprowadzanie substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków, których działanie jest wzmocnione dodatkowym polem elektromagnetycznym, co daje lepsze efekty w penetracji składników odżywczych do skóry, odpowiednio dobranych do rodzaju cery.

To terapia dla każdego rodzaju skóry, dzięki której uzyskujemy efekt wygładzenia, nawilżenia i napięcia, spłycenia blizn trądzikowych, czy nawet znacznego zmniejszenia przebarwień. Zabiegi można wykonywać w serii lub pojedynczo.

Firma Skin Jet stworzyła specjalne linie kosmetyków, które wykorzystujemy w tej metodzie:

Linia podstawowa - linia z peptydami mlecznymi to specjalny program dla skóry suchej i bardzo suchej, nerwowej, podrażnionej, z tendencją do trądziku różowatego. Optymalnie dobrana wysoka dawka składników aktywnych, identycznych z proteinami i aminokwasami zawartymi w ludzkiej skórze, gwarantuje przyśpieszenie stymulacji komórek i szybszą ich regenerację.

Linia enzymatyczna - to specjalna linia ze starannie wyselekcjonowanymi enzymami o natychmiastowym działaniu. To podstawowe koncepcje wykorzystywane przeciw odwodnieniu, zmarszczkom i trądzikowi.

Transhorma - linia z fitohormonami to system zapobiegający starzeniu i poprawiający kondycję wszystkich rodzajów skóry, także tej najbardziej wymagającej. Izoflawony i soja to składniki działające przeciw procesowi starzenia się skóry, wspomagające cery dojrzałe i atroficzne.

Stem Jet Cell - to innowacyjny zestaw kosmetyków, bazujący na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie badań komórek macierzystych, które przywracają właściwą dla młodej skóry możliwość samoregeneracji i odnowy komórkowej oraz ograniczają negatywne działanie wolnych rodników i uszkodzenia w DNA. Intensywne i głębokie działanie tych preparatów, pozwala na zdecydowaną redukcję głębokich zmarszczek i zwiększenie elastyczności skóry.

Reti-Hyal - linia z kwasem hialuronowym i retinolem. Składniki te aktywują procesy biochemiczne zachodzące w skórze. Czysta molekuła kwasu hialuronowego zapewnia odpowiednie nawilżenie, zaś reti-kod  powoduje zachowanie funkcji tkanki nabłonkowej i zapobiega przedwczesnym symptomom starzenia się komórek i tkanki łącznej, przeciwdziała nadmiernemu rogowaceniu naskórka, tworzeniu się przebarwień i zmarszczek. Dodatkowo reguluje pracę gruczołów łojowych.

Mikrodermabrazja tzw. wodna/ Bio-Mega-Dermabrazja - Firma Skin Jet wprowadziła na rynek nową, unikalna metodę eliminacji naskórka opartą na nowatorskiej metodzie Bio-Mega-Dermabrazji. Najwyższej jakości technologia przeznaczona do kompleksowej pielęgnacji skóry każdego typu i w każdym wieku jest skuteczna nawet wtedy, gdy inne metody zawodzą lub są szkodliwe.

URZĄDZENIA  ABRAHYDRI są odpowiednie dla:

 • skóry wrażliwej, cienkiej, atroficznej, dotkniętej couperozą,
 • tłustej, ze zgrubiałym naskórkiem, zniszczonej lub starzejącej się,
 • dla osób starszych, powyżej 80 roku życia,
 • dla osób młodych

Są skutecznie na:

 • "kurze łapki" wokół oczu,
 • trądzik,
 • blizny,
 • przebarwienia,
 • zmarszczki,
 • skórę o nierównej strukturze,
 • zmiany łuszczycowe,
 • neurodermię,
 • na szyję, dekolt, piersi, plecy oraz resztę ciała.

ABRAHYDRI Trans bazuje na Bio-Mega-Dermabrazji i ultradźwiękach w polu magnetycznym. Głowica US-MAG opcjonalnie posiadać może czerwone lub niebieskie światło, które wzmacnia efekt mezoterapii. Urządzenie ABRAHYDRI Trans posiada również zestaw głowic do terapii próżniowej w różnych rozmiarach  z pulsacyjnym  trybem pracy przy 220 impulsach na minutę. Pozwala to na dogłębną, bezpieczną i skoncentrowaną aplikację, m.in. w okolicach oczu, zmarszczek mimicznych, zmian trądzikowych. Zróżnicowane programy, odpowiednie poziomy intensywności, a także liczne, dające się systematycznie kontrolować mikro-impulsy zapewniają wielokierunkowe działanie. Dzięki temu komórki i tkanki zostają pobudzone do regeneracji.