Kuracje dermokosmetyczne Cell Fusion

Cell Fusion C oferuje kompleksowe rozwiązania na różne problemy skórne. Jest to pełna gama produktów profesjonalnych, stosowanych głównie przez dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów oraz chirurgów plastyków. Produkty Cell Fusion C są wynikiem wieloletnich badań związanych z rozwojem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Na tym polu powstał innowacyjny system TDDS (Trans Dermal Delivery System), który gwarantuje wysoką skuteczność działania, dzięki głębokiej penetracji składników aktywnych.

Laboratorium Cell Fusion C opracowało innowacyjne formuły oparte o najnowsze badania i technologie transportu składników aktywnych w głąb skóry.

Pierwszą z nich jest specjalna technologia transportu składników aktywnych - technologia podwójnego liposomu (CMS Dual Liposome Technology).Oznacza to, że każdy składnik aktywny zawarty w preparacie zamknięty jest w podwójnej liposomalnej otoczce. Składa się ona ze skłaników tworzących błony komórkowe oraz naturalną barierę ochronną skóry. Dzięki temu składniki aktywne są uwalniane dopiero w głębszych warstwach naskórka, nie ulegają rozkładowi na jego powierzchni.

Dodatkowo zastosowano „Technologię Nanocząsteczek”, którą stanowią mikroskopijne cząstki o średnicy nie przekraczającej 100 nanometrów (10−9 Nm). Nazwa pochodzi od greckiego słowa nanos, które znaczy „karzeł”. Są one 200 razy mniejsze od ludzkich komórek (przykładowo – średnica włosa wynosi 80.000 nanometrów), dlatego mogą wnikać w głębsze warstwy skóry niż składniki tradycyjnie stosowane w kosmetykach.

Połączenie obu tych technologii gwarantuje wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo działania. Wykazują one silne właściwości antyoksydacyjne, pobudzają aktywność komórkową oraz odbudowują uszkodzenia naturalnej bariery ochronnej.

Formuły preparatów Cell Fusion C nie zawierają  emulgatorów, substancji zapachowych,  barwników, lanoliny oraz olei mineralnych.

Kuracje dermokosmetyczne Cell Fusion

Zabieg Multiwitaminowy z Vit. C

Zabieg przeznaczony jest dla każdego typu cery, szczególnie polecany dla osób z pierwszymi oznakami starzenia, przebarwieniami, skórą pozbawioną blasku oraz dla osób palących papierosy. Dzięki dużej - 15% zawartości witaminy C zabieg rozjaśnia przebarwienia, spłyca zmarszczki oraz rozświetla skórę, zmniejsza blizny i przebarwienia po trądziku. Ponadto działa silnie odżywczo i regenerująco.

Wróć do góry

Azulenowy zabieg wyciszający

Zabieg skierowany jest do osób z problemem rozszerzonych naczyń krwionośnych. Dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych zabieg wzmacnia ściany naczyń, rozjaśnia skórę oraz głęboko nawilża i odżywia naskórek. Przynosi ulgę i widoczną poprawę zaczerwienionej i podrażnionej skórze.

Wróć do góry

Zabieg kawiorowy

Zabieg przeznaczony jest głównie do cer suchych, zwiotczałych oraz z oznakami starzenia się. Dostarcza on skórze szereg substancji odżywczych i nawilżających. Przyspiesza regenerację włókien kolagenowych oraz elastynowych, poprawia metabolizm komórkowy oraz odbudowuje uszkodzone bariery ochronne skóry.

Wróć do góry

Zabieg liftingujący

W zabiegu tym wykorzystane zostały substancje o działaniu silnie regenerującym, odżywczym, napinającym oraz antyoksydacyjnym, które dzięki zastosowaniu Technologii Podwójnego Liposomu przenikają w głąb skóry, aby lepiej ją odżywiać i stymulować. Zabieg pozwala zregenerować uszkodzone bariery skórne i intensywnie nawilżyć naskórek. Już po jednym zabiegu widocznie poprawia się wygląd skóry.

Wróć do góry

Zabieg regulujący

Zabieg przeznaczony jest do cer trądzikowych. Przywraca skórze naturalną równowagę biologiczną, reguluje wydzielanie sebum, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych oraz działa antybakteryjnie. Dokładnie oczyszcza pory, łagodzi podrażnienia i zapobiega powstawaniu przebarwień.

Wróć do góry

Zabieg rozświetlający pod oczy

Zabieg przeznaczony jest do skóry wokół oczu skłonnej do obrzęków oraz zasinień. Szczególnie polecany jest osobom długo pracującym przed komputerem lub nadwyrężającym wzrok. Składniki zabiegu poprawiają mikrocylkulację krwi likwidując w ten sposób obrzęki i zasinienia. Wpływają także na ogólną poprawę skóry wokół oczu.

Wróć do góry

Zabieg liftingujący pod oczy

Dzięki zawartości substancji aktywnych takich jak naturalny kolagen oraz retinol zabieg przeznaczony jest do dojrzałej skóry wokół oczu, skłonnej do zmarszczek i mało elastycznej. Składniki zabiegu wpływają na zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny przez co skóra wokół oczu staje się znacznie gładsza i lepiej odżywiona.

Wróć do góry