Opalanie

Sundance zwiastuje sezon na naturalną, zdrową i piękną opaleniznę. Niemożliwe? Przekonaj się szczególnie teraz kiedy jest coraz cieplej i zaczniemy zrzucać zimowe ubrania. Lżejsze stroje odsłonią nam nogi i ramiona. Warto więc na tę okazję zadbać o swoją skórę, poprawić koloryt i cieszyć się zdrowym wyglądem.

Preparaty: pianka, balsam oraz spray proszę aplikować najpierw na rękawiczkę, na stronę różową, a następnie na ciało. W przypadku spreyu można najpierw na ciało a potem rozkładać rękawicą na skórze aczkolwiek nie polecam gdyż spray leci nie tylko na skórę ale także na rzeczy jakie wokół się znajdują.  Rękawica Sundance jest zabezpieczona  od wewntątrz co oznacza, że  gdy aplikujemy preparaty, to substancja nie przecieka nam na dłoń znajdującą się w rękawicy.

  • Warto uprzednio zrobić peeling skóry, by złuścić zbędny naskórek i aby łatwiej nakładać preparat na skórę. W tym dniu lepiej nie nawilżać skóry by preparat łatwiej wchłonąl się.
  • Nakładać niewielkie ilości preparatu, np. w przypadku pianki 2 porcje orzecha włoskiego, na rękawicę i ruchami od dołu do góry równomiernie nakładać, nadmiar zebrać częścią rękawicy nie pokrytą preparatem,
  • Wykańczając można lekko rozetrzeć preparat na skórze rękawicą

Odczekać chwilę aż się wchłonie. Następnie około 4-5 godz. unikać nawilżania skóry, moczenia, aby nie powstały smugi i aby DHA zawarte w preparacie weszło równomiernie w reakcję z naskórkiem. Po umyciu skóry, nawilżać się 2 razy dziennie. Butelka preparatu starcza na 4-5 aplikacji na ciało od góry do dołu ciała.

Zalety:

  1. łatwa aplikacja preparatu dzięki bronzerze - widać jak rozprowadza się substancja opalająca na skórze
  2. natychmiastowy efekt opalenizny: bronzer daje wrażenie make-up na skórze zaraz po pokryciu skóry, po zmyciu mamy utrwaloną opaleniznę dzięki reakcji DHA z naskórkiem. Wystarczy jedna aplikacja by otrzymać efekt opalonej skóry, gdzie w przypadku samoopalaczy trzeba kilka dni się kremować by uzyskać odpowiedni odcień
  3. Piękne kolory opalenizny, naturalne odcienie jak po powrocie z ciepłych krajów
  4. Preparat nie jest jak farba, na każdej skórze otrzymamy nieco inny rezultat kolorysztyczny