Pedicure

Pedicure klasyczny

Jego podstawowym celem jest usunięcie ze stóp zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz usunięcie naskórka nachodzącego na paznokcie. Zazwyczaj po wykonaniu pedicure klasycznego paznokcie są malowane lakierem.

Pedicure hybrydowy

Niezależnie od tego czy zabieg wykonałaś w domu, czy w gabinecie kosmetycznym, chwila nieuwagi może popsuć efekt misternej pracy i poświęconego czasu, a co najważniejsze samopoczucie. Cóż zdarza się to nawet najlepszym, ale teraz jest już na to rada. Odpowiedzią jest nowinka na rynku kosmetycznym, która pozwoli na dłużej utrzymać lakier na paznokciach. Polecany szczególnie w okresie zimowym pedicure hybrydowy pozwala na szybkie wykonanie bez zbędnego suszenia paznokci, lakier utrzymuje się na paznokciach u stóp od 3 do 5 tyg. pozostając nienaruszenie świeżym i pełnym blasku.

Pedicure kwasowy

CALLUS PEEL to oparty na kwasie mlekowym, innowacyjny produkt pozwalający wykonać dokładny pedicure w 15 minut.

Poprzez połączenie działania produktów, wchodzących w skład zestawu można wykonać zabieg szybko, łatwo i bezpiecznie. Callus Peel stosowany jest zarówno do zabiegów upiększających jak i leczniczych. Pozwala łatwo i bezboleśnie usunąć nagromadzony i zrogowaciały naskórek, eliminuje dolegliwości związane z popękaną skórą stóp, sprawia, że nawet przesuszona skóra pięt staje się miękka!!!

Dodatkową zaletą Callus Peel jest prosty i bezpieczny sposób wykonania zabiegu. Wystarczy nanieść specjalne, nasączone kwasem, płaty na stopy, owinąć folią, odczekać 15 minut, zdjąć za pomocą plastikowego nożyka, a następnie zetrzeć pozostałości naskórka specjalną higieniczną tarką.

Na zakończenie zostaje nałożony krem, który świetnie zmiękcza i nawilża skórę, a zawarte w nim kwasy powodują mikro-złuszczanie naskórka dzięki czemu możemy się dłużej cieszyć gładkimi stopami.

Pedicure leczniczy

Nasz gabinet oferuje kompleksowe zabiegi związane z leczeniem i pielęgnacją stóp u osób zdrowych, na stopach problematycznych, kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych, osób starszych i diabetyków. Przeprowadzamy zabiegi, mające na celu polepszenie stanu stóp.  Fachowo skracamy paznokcie.  Zakładamy klamry na wrastające paznokcie. Usuwamy odciski , modzele i nagniotki. Łagodzimy ból na pękających piętach i rozpadlinach skórnych. Prowadzimy terapię wspomagającą przy leczeniu grzybicy.  Dbamy o stopy osób starszych.