Manicure

Manicure biologiczny

Zabieg manicure biologicznego odbywa się bez używania narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy). Do pracy wykorzystuje się pilniki papierowe / szklane, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz żele i płyny zmiękczające naskórek.

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu opracowujemy płytkę paznokcia nadając jej właściwy kształt oraz nakładamy wybrany lakier kolorowy. Do manicure klasycznego używamy tylko sprawdzonych marek OPI, Vinylux, Shophin, dzięki temu możemy cieszyć się pazurkami nawet do tygodnia bez odprysków.

Manicure japoński

Japoński manicure to całkowita nowość na polskim rynku kosmetycznym, jednak jego wykonanie jest wbrew pozorom bardzo proste. Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Czas trwania zabiegu to około trzydziestu minut. Średnio co dwa-trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Wiele osób zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci . P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Zabieg polecany jest w szczególności:

  1. do regeneracji paznokci kruchych, łamliwych, rozdwajających się, pozbawionych blasku.
  2. dla Pań, Panów i młodzieży oczekujących trwałego, naturalnego manicure’u lub pedicure’u o naturalnym blasku rózowej perły, przypominającym wygląd paznokci pomalowanych bezbarwnym lakierem o różowej poświacie.
    Piękny efekt nie zmywa się, nie odpryskuje.

Zaleca się powtarzanie zabiegu aż do całkowitego zrośnięcia płytki paznokcia w odstępach dwu tygodniowych.

Zabieg można stosować zarówno do paznokci u dłoni jak i stóp. Polecany dla kobiet i dla mężczyzn.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania paznokci. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure  utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe.

Ponadto, manicure hybrydowy –  nie niszczy płytki paznokciowej, jak np. tipsy. Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

Manicure hybrydowy ma wiele zalet. Przede wszystkim jest doskonałym rozwiązaniem dla tych kobiet, które nie mają czasu na regularne dbanie o stan swoich paznokci. Tempo życia jest ogromne, więc często okazuje się, że brakuje czasu na systematyczną pielęgnację dłoni. Warto, więc zastanowić się nad bezpiecznym, trwałym i zawsze pięknie prezentującym się manicure hybrydowym. Paznokcie hybrydowe są stworzone dla kobiet aktywnych zawodowo i prowadzących dom. Obowiązki domowe nie muszą oznaczać rezygnacji z bycia piękną. Z manicure hybrydowym możesz wykonywać bez obaw wszelkie czynności, a lakier pozostanie na paznokciach bez szwanku.