Laseroterapia

Czy masz problem ze zbędnym owłosieniem? Codziennie używasz maszynki do golenia? Zapomnij o tym w Instytutach Urody Idealist. Przyjdź na zabieg wykonywany na najnowszym laserze diodowym (Pierwszy w Warszawie) MeDioStar NeXt. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z próbą laserową w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Kosmetolog doradzi i rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości dotyczące zabiegu.

Rodzaje zabiegów

 1. Depilacja - Nazwa MeDioStar to synonim bezpiecznej depilacji, także w przypadku ciemnych typów skóry. Wysoka energia dociera także do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Nawet przy używaniu energii o większej gęstości urządzenie zawsze działa delikatnie, co gwarantuje niskie ryzyko i delikatne zabiegi dla pacjentów. Światło lasera przechodzi przez powierzchowne warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Powstająca w wyniku absorbcji energia cieplna powoduje uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnego za odrastanie włosa.
 2. Leczenie zmian naczyniowych - MeDioStar NeXT oferuje więcej niż tylko samą depilację, a jego uniwersalność i przyjazność dla użytkownika można wykorzystać także na innych polach zastosowań, takich jak usuwanie niebieskich pajączków żylnych na nogach i leczenie naczyniaków. Korzystne wyniki obserwuje się u coraz większej liczby pacjentów. Zabiegi są nieinwazyjne i w większości przypadków nie wymagają znieczulenia. W przypadku typowych rozszerzonych naczyń kończyn dolnych, które są większe i znajdują się głębiej pod powierzchnią skóry w większości przypadków, lasery o długościach fal dla podczerwieni, takie jak laser diodowy MeDioStar – nadają się lepiej, ponieważ emitowane przez nie światło lasera dociera głębiej. Kolejnym istotnym czynnikiem jest większa średnica wiązki swiatła (osiągana dzięki dużej mocy wyjściowej urządzenia MeDioStar), ponieważ promieniowanie laserowe dociera głębiej przy większej wiązce przy identycznej fluencji.
 3. Odmładzanie skóry - Dermatolodzy coraz częściej spotykają się z życzeniem przywrócenia jasnego i młodego wyglądu skóry, praktycznie w każdej części świata. Nie ma prostszego rozwiązania niż MeDioStar NeXT: rozmiar wiązki świetlnej w tym urządzeniu gwarantuje całkowicie skuteczne leczenie wszystkich typów skóry. Zintegrowany system chłodzenia skóry i jednolitość światła ograniczają działania niepożądane do minimum i zapewniają niezwykle krótki czas gojenia.
 4. Usuwanie zmian trądzikowych - Skazy i niedoskonałości skóry często są przyczyną dyskomfortu psychologicznego i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku odwróconego mogą stanowić poważny problem. Urządzenie MeDioStar NeXT stanowi niezbędną pomoc w usuwaniu zmian skórnych podczas szybkich i bezbolesnych zabiegów, bez konieczności stosowania środka znieczulającego.

Bezpieczeństwo i doskonałe efekty zabiegowe zapewnia:

 • Wysoka fluencja dzięki szerokiej wiązce dla efektywnych zabiegów
 • Szybki zabieg na dużej przestrzeni
 • Jednorodny profil plamki dla zmniejszenia efektów ubocznych
 • Efektywne chłodzenie w głowicy z automatyczną kontrolą temperatury skóry dla delikatniejszego zabiegu połączonego z wysoką wydajnością
 • Podwójny impuls dla dodatkowego bezpieczeństwa

Doskonały system chłodzenia, bazujący na ogniwach Peltiera:

 • Chłodzenie naskórka następuje za pośrednictwem metalowej sondy, umieszczonej w głowicy lasera
 • Schładzanie podczas zabiegu (ruch głowicy w kierunku zimnej metalowej sondy)
 • Wysoka skuteczność - aluminium z którego wykonana jest sonda daje 8x lepszy efekt chłodzenia w porównaniu z szafirem
 • Pełna efektywność chłodzenia natychmiast po włączeniu urządzenia
 • Wysoka efektywność chłodzenia przy minimalnej powierzchni sondy