Jak pozbyć się cellulitu

Porady:

  1. Głównym podłożem cellulitu jest słabe krążenie. Wzmocnij krążenie krwi w swoim organizmie przez naprzemienny prysznic zimno-ciepło. Pamiętaj zawsze zaczynamy i kończymy zimną wodą!
  2. Nie utrudniaj krążenia przez noszenie obcisłych ubrań, typu leginsy.
  3. Stosuj preparaty antycellulitowe.
  4. Naucz się masażu bańką chińską.
  5. Zapisz się na profesjonalny masaż, który rozluźni zbite włókna widoczne w postaci nierówności i wykorzystaj nasze doświadczenie. Podpowiemy Ci jak zająć się Twoim problemem.

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja jest to zabieg, który stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową.

W trakcie zabiegu elektrostymulacji za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała następuje stymulowanie wybranych mięśni.

Za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

Zabiegi antycellulitowe:

Masaż podciśnieniowy - Endodermia

Endodermia jest to masaż wykonywany pod ciśnieniem specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome, niezależnie pracujące rolki. Zabieg polega na masowaniu fałdów skóry, które zostają zassane przez głowicę urządzenia. Następnie fałd ten jest masowany przez mechaniczne rolki, które wprowadzane są w ruch obrotowy. Do zabiegu osoba ubierana jest w specjalny kombinezon (endermowear), który ma za zadanie nie dopuścić do uszkodzenia skóry.

Endodermia nazywana jest również lipomasażem, gdyż podczas zabiegu wykonywany zostaje drenaż limfatyczny, który pomaga usunąć z organizmu toksyny.

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż Gumową Bańką Chińską to bardzo skuteczna nieinwazyjna terapia antycellulitowa wykorzystywana w kosmetyce. Przy regularnym stosowaniu daje niesamowite efekty. Zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność i kolor. Stosowana wraz z preparatami spalającymi tkankę tłuszczową zmniejsza kłopotliwe obwody ciała.

Masaż antycellulitowy ręczny

Masaż oparty na technikach masażu klasycznego z położeniem większego nacisku na rozcieranie i ugniatanie. Intensywne ugniatanie i rozcieranie prowadzi do silnego przekrwienia masowanych części ciała, a co za tym idzie do wydzielania się dużych ilości ciepła, co z kolei przyspiesza wewnątrzkomórkową przemiane materii. Oklepywanie wprowadzając tkanki w silne drgania, powoduje rozdrabnianie złogów toksycznych oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zastosowanie olejków cytrusowych intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowej.

Peeling na ciało z kawą

Kawa bogata w kofeinę, posiada właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Przyspiesza przemianę materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizację wolnych rodników. Peeling pobudza krążenia i usuwa zalegające martwe komórki naskórka, wspomagając regenerację skóry.

Mezoterapia bezigłowa z koktajlem ujędrniającym lub spalającym tkankę tłuszczową

Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesną i bezinwazyjną metodą wprowadzaania specjalnego koktajlu substancji czynnych w głąb skóry właściwej. Dzięki skojarzonej terapii możemy uzyskać efekt:

  • redukcji cellulitu,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • zmniejszanie rozstępów,
  • ujędrnienia biustu.

NOWOŚĆ! Mezoterapia mikroigłowa Mezo-Roller

Zabieg Mezo-Roller kosmetyczny minimalizuje oznaki upływu czasu na skórze. Po kilku miesiącach produckja kolagenu w skórze jest znacznie zwiększona, co wpływa na widoczną poprawę jędrności skóry. Podczas zabiegów dochodzi do zminimalizowania blizn i rozstępów oraz do wygładzenia wszystkich nierówności i ujednolicenia koloru skóry. W celu osiągnięcia opisanych efektów wystarczą tylko 4 zabiegi, do 6! To optymalna seria zabiegów aby odzyskać młody wygląd skóry.

ANTYCELLULITOWY MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską to intensywny masaż podciśnieniowy, który wywołuje silne przekrwienie, poprawia krążenie w tkankach oraz polepsza wymianę gazowę i odżywienie tkanek. Intensywny masaż połączony jest z serum antycellulitowym, które wchłania się, dzięki rozszerzonym naczyniom włosowatym skóry.

Po serii zabiegów dochodzi do wzomacnia włókien podporowych skóry, poprawy napięcia i jędrności, polepszenia kolorytu skóry oraz wygładzenia.

MEZOTERAPIA IGŁOWA lekiem na miejscowo nagromadzony tłuszcz

Rodzaj preparatów: CelluCare

Mezoterapia jest metodą niezwykle cenną także w walce z cellulitem. W wyniku zabiegu następuje wzmożony przepływ krwi, zmniejsza się proces włóknienia tkanki łącznej i dochodzi do redukcji depozytów tkanki tłuszczowej. Rezultatem jest wygładzenie skóry oraz redukcja cellulitu.

Zastrzyki zawierają kofeinę, która pobudza mikrokrążenie skóry i wpływa na uwalnianie tłuszczów z komórek. Może wspomagać ją wyciąg z karczocha, nostrzyka żółtego, l-karnityny i rutyny, które pobudzają metabolizm tłuszczów. Do mieszanek dodaje się także krzemionkę organiczną, która regeneruje tkankę łączną i włókna kolagenu. Aby poprawić napięcie skóry można zastosować preparaty zawierające kwas hialuronowy jak np. Conjunctil. Preparatem gotowym jest m.in. Cellulare, który redukuje także tkankę tłuszczową.

W trakcie kuracji wskazane jest doustne podawanie Karnityny. Wskazana jest również odpowiednia dieta.