Nasz zespół

dr Katarzyna Jalinik

Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Starszy asystent w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2. Ukończyła studia doktoranckie dotyczące chemioterapii w leczeniu raka jajnika. Uczestnik kursów i szkoleń z zakresu ginekologii onkologicznej oraz zastosowania ultrasonografii w położnictwie i ginekologii w Polsce, Anglii, Niemczech i Włoszech, w tym szkolenia w The Harris Birthright Research Centre for Fetal Medicine, King`s College Hospital w Londynie. Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy. Współautor wielu publikacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Posiada uprawnienia do zakładania implantu antykoncepcyjnego IMPLANON NXT.

Przyjmuje:

czwartek: 16.00 - 20.30

dr Marcin Wrona

Ukończył z wyróżnieniem I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Starszy asystent w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, ul. Karowa 2. Otworzył przewód doktorski z zakresu monitorowania kardiotokograficznego płodów. Posiada certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy. Specjalizuje się w prenatalnej diagnostyce ultrasonograficznej, w tym w diagnostyce ciąż mnogich. Współautor publikacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Posiada uprawnienia do zakładania implantu antykoncepcyjnego IMPLANON NXT oraz wkładki wewnątrzmacicznej GYNEFIX. Wykonuje również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Przyjmuje:

poniedziałek: 15.30 - 20.30

sobota: 10.00 - 13.00

dr Monika Skowronek-Płachta

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalistka z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej. Wieloletnia praktyka w pracowni ultrasonograficznej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Uczestnik licznych kursów i konferencji naukowych z zakresu diagnostyki radiologicznej. Wykonuje badania USG piersi, tarczycy, jamy brzusznej oraz węzłów chłonnych.

Przyjmuje:

środa: 14.00 - 17.00

mgr Paulina Wójcik

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu i diagnozowaniu zespołów bólowych kręgosłupa (metodą McKenziego). Odbyła liczne kursy z zakresu fizjoterapii, m.in. kurs manualnego drenażu limfatycznego (kompleksowa terapia przeciwobrzękowa kończyn górnych i dolnych), kinesiology taping, ortopedycznej terapii manualnej Kaltenborna i Evjentha, Nordic Walking, masażu mobilizacyjno-energetycznego Breussa oraz PNF kurs podstawowy. Doświadczenie zawodowe zdobyła w wielu ośrodkach i klinikach, m.in. Centrum Onkologii na Warszawie (praca z kobietami po mastektomii) oraz Szkole Rodzenia przy Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym „Inflancka”. Uczestniczyła w licznych konferencjach naukowych. Jej praca licencjacka została opublikowana w The Family Medicine & Primary Care Review.

Godziny przyjęć ustalane indywidualnie z pacjentką

Katarzyna Cuch

Kosmetolog specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno - leczniczych skóry twarzy. Doskonale odnajduje się w problematyce przeciwstarzeniowej oraz w zwalczaniu innych mankamentów cery, takich jak trądzik, przebarwienia, skóry. Ponadto specjalistka w dziedzinie laseroterapii. Osoba nieustanie podnosząca swoje kwalifikacje i z pasje wykonująca swój zawód. Jej równoległe zainteresowania to dermatologia i medycyna estetyczna.

Godziny przyjęć ustalane indywidualnie z klientką

Sviatlana Ciniakova

Jest trenerem I i II stopnia NOUVEAU LASHES z wieloletnim stażem. Jej największa pasją jest stylizacja rzęs metodą 1:1. Uwielbia w niej to, że pozwala idealnie dopasować stylizację dla każdego typu urody. Dzięki jej pracy, każdego dnia możemy obserwować jak kobiety „rozkwitają”, a przy tym oszczędzaj czas na codziennym makijażu! Rzęsy piękniejsze niż biżuteria

Godziny przyjęć ustalane indywidualnie z klientką

Weronika Jaworowska

Absolwentka i stypendystka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (specjalność: masaż i fizjoterpia oraz podologia). Uczestniczka kongresów i sympozjów o tematyce kosmetologicznej oraz podologicznej. Swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu podologii zdobyła podczas praktyk w przychodni lekarskiej SEP-MED w Warszawie. Obecnie realizuje się na studiach II stopnia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

Sylwia Bak

Kosmetyka jest moja pasja, której realizacja sprawia mi wiele radości i cieszę się, że kiedyś to sobie wymyśliłam, jako drogę zawodowa. Nie ograniczam się tylko od godzin pracy, ponieważ działa to trochę jak filozofia życiowa. Wiem, że droga do sukcesu prowadzi przez ciągłe kształcenie się i doskonalenie swoich umiejętności, dlatego z konsekwencją rozwijam się w tym kierunku, przez co mam lepsze narzędzia pracy, oraz satysfakcje z tego co robię. Same chęci to nie wszystko potrzebna jest również gruntowna wiedza. Odbyłam wiele szkoleń, oraz kongresów z zakresu pielęgnacji skór problemowych, kształtowaniu i modelowaniu sylwetki, masażu, zastosowania nowych rozwiązań kosmetologicznych dotyczących składów kosmetyków jak i aparatów oraz pielęgnacji dłoni i stóp.... tak pielęgnacja dłoni i stop są moim” oczkiem w głowie” im bardziej problematyczne tym lepiej :)

Dla urozmaicenia i poszerzenia swojego warsztatu rozpoczęłam studia w kierunku kosmetologii….. Pomogło mi to zostać doradca w miesięczniku M jak mama.

Od 2004r pracuje w zawodzie początkowo, jako makijażystka oraz stylistka paznokci. Przez jakiś czas prowadziłam z sukcesem salonik kosmetyczny na ukochanej Lubelszczyźnie od 2011 realizuje się w Warszawie gdzie po trudnych początkach od 2013r zostałam menagerem IDEALIST Ginekologia&SPA gdzie tak naprawdę rozwinęłam skrzydła…

… kilka slow od serca…

Praca z moimi klientami jest dla mnie bardzo ważna. Każdą osobę traktuje bardzo indywidualnie wkładając serce w to, co robie. Stawiam na wiedze, doświadczenie, jakość usługi oraz dobre i sprawdzone produkty.