O nas

Szanowna Klientko, Szanowny Kliencie

Z wielką satysfakcją i dumą zapraszamy Cię do Instytutu Urody IDEALIST Ginekologia&Spa, gdzie skorzystasz z wyjątkowej pielęgnacji stworzonej z myślą o wymagających Gościach.

Naszym celem było harmonijne połączenie nowoczesnego gabinetu ginekologii oraz kosmetyki.

Oferujemy pełen zakres pielęgnacji twarzy, ciała, usług w zakresie położnictwa, ginekologii USG. Posiadamy w naszej ofercie również specjalnie dobrane zabiegi kosmetyczno-relaksacyjne oraz fizjoterapeutyczne dla kobiet w ciąży.

Cechuje nas nowoczesny sprzęt, wykwalifikowany oraz życzliwy personel. Wszystko w połączeniu z wysoka, jakością obsługi, tak, aby stworzyć atmosferę sprzyjającą potrzebom Twojego ciała i ducha.

Idea salonu powstała dzięki świadomości, że prawdziwe piękno idzie w parze ze zdrowiem oraz radością życia…

Etykieta

Chcielibyśmy, aby w naszym salonie każdy Gość czuł się wyjątkowo. Dlatego staramy się poświęcać jak najwięcej naszej uwagi Państwa potrzebom i życzeniom. Szczerze dbać o to, by każda nasza Klientka była zadowolona i z pełnym zaufaniem po raz kolejny oddawała się zabiegom. Dokładamy wszelkich starań, aby już od pierwszych chwil wizyta była przyjemnością i spełniała Państwa oczekiwania. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi wskazówkami:

Przed zabiegiem trzeba dopisać, aby  pacjenci ginekologii mieli ze sobą dowód osobisty i ci przed usg

W gabinecie kosmetycznym

Zalecenia dotyczące przygotowania się do badania USG jamy brzusznej (nie dotyczy kobiet w ciąży):

 • Na dzień przed badaniem obowiązuje dieta lekkostrawna, nie wzdymająca, bez napojów gazowanych.
 • W dniu badania należy zadbać o wypróżnienie.
 • Na 6 godzin przed badaniem nie należy w ogóle przyjmować posiłków ani napojów gazowanych, wstrzymać się od palenia papierosów, nie pić kawy.
 • W dniu badania na 1 godzinę przed badaniem należy wypić 1,5 litra niegazowanej wody. Należy powstrzymać się z oddawaniem moczu, tak aby badanie mogło być wykonane przy pełnym pęcherzu moczowym.
 • Jeśli wcześniej były wykonywane badania USG, prosimy przynieść ze sobą ich wynik.
 • Pozostałe rodzaje badań USG, takie jak USG piersi, tarczycy, żył kończyn dolnych nie wymagają specjalnego przygotowania. Ważne jest jednak przyniesienie ze sobą do wglądu wyników poprzednich badań USG danego narządu.

Zalecenia dla pacjentek dotyczące przygotowania się do badania USG ciąży:

 1. Nie należy stosować żadnych kremów do smarowania skóry brzucha pacjentki przez 3 dni przed badaniem USG ani w dniu badania. Stosowanie kremów na skórę może pogarszać jakość uzyskiwanych obrazów USG.
 2. Przed badaniem należy oddać mocz.
 3. Podczas badania pacjentka ciężarna nie powinna być głodna. Warto mieć ze sobą coś do picia i jedzenia (najlepiej słodkiego).
 4. Należy pamiętać, że badanie może trwać dłużej, jeżeli są trudne warunki techniczne badania.
 5. Prosimy o przyniesienie za sobą do wglądu opisów poprzednich badań USG z obecnej ciąży oraz karty ciąży.